GENEL MÜDÜRÜMÜZ

CİHAN AYDOĞAN – GENEL MÜDÜR

1983 yılı Rize doğumlu Cihan AYDOĞAN,

2007 yılında Zonguldak Karaelmas Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Lisans, 2017 yılında Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler alanında da Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Profesyonel çalışma hayatına, 2008 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştiraki olan İSPARK AŞ. ’de adım atan Cihan AYDOĞAN, İSPARK AŞ. ’de çeşitli kademelerde görevlerde bulunmuştur. İSPARK AŞ. ’de Satınalma ve İhale İşlerinde yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı, 2015 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştirakler Koordinasyon Müdürlüğü’nde Satınalma ve İhale Koordinatörlüğü görevine getirilmiştir. 2018 yıllında İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İSTGÜVEN AŞ’de Mali ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmış ve bu görevini 2020 yılına kadar ifa etmiştir.

2020 yılından itibaren Ulaştırama ve Altyapı Bakanlığı’na bağlı PTT AŞ. İştiraki olan PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri AŞ’de
sırasıyla Fiziki Güvenlik Müdürlüğü, Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı olarak görev yapan Cihan AYDOĞAN, 23 Aralık 2022 tarihi itibarıyla Genel Müdürlük görevini yürütmektedir.

Kamu Alımları, Bilgisayarlı Muhasebe, İthalat ve İhracat Uygulamaları, Patent, Kalite Belgeleri, Kamu Ekonomisinde Performans Esaslı Bütçe Sistemi, İhale, Satınalma ve Kamu Alımları konularında eğitim ve sertifika programlarına katılım sağlamış ve çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında da çalışmaları bulunan Cihan AYDOĞAN Evli ve 2 çocuk babasıdır.